Про компанію

Компанія «Аграрні системні технології» – сучасне українське аграрне підприємство з корпоративною структурою управління та багаторічним міжнародним досвідом. Високоефективну та професійну роботу компанії забезпечують більше тисячі кваліфікованих співробітників.

Основним напрямком діяльності компанії є вирощування зернових культур – сої та кукурудзи. Компанія обробляє земельний банк площею понад 50 000 гектар, переважно у Житомирській області. В управлінні компанії також знаходяться сучасні елеваторні комплекси, які дозволяють забезпечувати сумарний річний обсяг перевалки пізніх зернових та технічних культур об’ємом більше ніж 500 000 тонн.

Компанія у своїй роботі спирається на принципи чіткого дотримання вітчизняного та міжнародного законодавства, якісного задоволення запитів покупців та забезпечення найвищої якості продукції. У компанії використовують найсучасніші технології та виключно нову високоефективну сільськогосподарську техніку провідних західних виробників. Крім цього у компанії приділяють велике значення інвестиціям у розвиток сільських громад та підвищення мотивації своїх співробітників.


ВИРОБНИЦТВО

Для забезпечення головних технологічних процесів (посів, внесення добрив і збір врожаю) компанія має регіональні виробничі бази. Ключовим для нас є застосування передових технологій, які дозволяють екологічно та раціонально використовувати ґрунт, зберігаючи його природні якості.

З огляду на кліматичні умови, рівні вологи та сонячного освітлення, землі компанії розташовані в оптимальних регіонах для дозрівання вирощуваних нами культур. Дослідження і постійний контроль якості ґрунту, а також використання збалансованих мінеральних добрив і засобів захисту рослин дозволяють нам вирощувати зернові культури найвищої якості та відповідності найсуворішим світовим стандартам.

Інвестуючи в українське землеробство значні ресурси, ми використовуємо виключно якісний посівний матеріал від світових лідерів – кращі гібриди кукурудзи і новітні сорти сої. Це, у свою чергу, дозволяє досягати високої врожайності та якості зерна.

Динамічно розвиваючись, компанія нарощує свій земельний банк. Одним з основних принципів збільшення площі оброблюваних земель є відсутність вибіркової оренди землі. Ми працюємо практично з будь-якими ґрунтами, а у разі їхньої «занедбаності» проводимо рекультивацію, відновлюючи продуктивність землі.

ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

Ми добре розуміємо, що лише застосування вдосконалених технологій і новітнього устаткування можуть забезпечити збереження якості зібраного зерна, скорочення його втрат і зниження витрат при зберіганні. Саме тому компанія «Аграрні системні технології» реалізує комплексну програму по створенню власних елеваторних потужностей для зберігання власного врожаю.

Незважаючи на внутрішні й зовнішні потрясіння в Україні, ми не відмовляємося від вивчення можливостей подальшого зростання. А в інвестиційних планах компанії на найближчі роки – будівництво нових потужних елеваторів.

ТУРБОТА ПРО ДОВКІЛЛЯ ТА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Соціальна та екологічна відповідальність – один з ключових пріоритетів стратегії розвитку компанії. Ми застосовуємо новітні технології, сучасні наукові розробки та прогресивні способи обробки ґрунту, які поряд з високою якістю продукції і збільшенням продуктивності дозволяють мати сучасне, ефективне та водночас екологічно дбайливе виробництво.

Так, застосування найновітніших агроекологічних технологій, окрім збереження родючості ґрунтів, дозволяє досягти стабільно високих показників врожайності, підвищує продуктивність праці, а також істотно знижує витрати виробництва.

Ми впевнені – майбутнє сільського господарства України – за системами економічного, продуманого і дбайливого землеробства, які передбачають виробництво екологічно чистої і безпечної продукції.

З моменту свого створення, компанія «Аграрні системні технології» будує свою роботу виключно на принципах системного підходу до побудови добросовісних і взаємовигідних партнерських відносин, а також демонструє відкритість та прозорість. Це дозволяє нам будувати надійний, ефективний і сучасний агробізнес.